zmień rozmiar czcionki

Do dnia  19 stycznia 2015 do godz. 15.00 należy dostarczyć pełną wersję wniosku aplikacyjnego w tamach programu Tarcza Sobieskiego. Program Inicjatywy Obywatelskie dla Środowiska (TS PIOŚ), w tym wersję elektroniczną (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) oraz papierową wraz z podpisanymi załącznikami (na adres ul. Lubelska 80, 21-050 Piaski Ekologiczny Klub UNESCO z dopiskiem TS PIOŚ – formularz wniosku pełnego).

 

 

Czytaj więcej: Nabór pełnych wniosków aplikacyjnych

zmień rozmiar czcionki

Do dnia 8 grudnia 2014 za pośrednictwem formularza on-line inicjatorzy oddolnych inicjatyw lokalnych związanych z ochroną środowiska (osoby fizyczne, grupy nieformalne - np. koła gospodyń,  koła przyjaciół wsi, miasteczek, osad, grupy PIN, małe lokalne fundacje czy stowarzyszenia, itd.)  mogą złożyć wstępne opisy  inicjatyw o wartości od 3 do 25 tyś zł każda. Szczegółowe informacje w załączniku „Procedura przygotowania TS PIOŚ – wersja robocza” Do udziału w przygotowywaniu TS PIOŚ, w tym do składania oddolnych inicjatyw lokalnych związanych z ochroną środowiska zapraszamy osoby, grupy nieformalne  i niewielkie stowarzyszenie oraz fundacje  z następujących obszarów:  gmina Fajsławice, gmina Gorzków, gmina Jabłonna, gmina wiejska Krasnystaw, miasto Krasnystaw, gmina Krzczonów,  gminna Ludwin, gmina Łęczna,  gmina Mełgiew, gmina Milejów, gmina Piaski, gmina Rybczewice,   gmina Spiczyn, gmina Trawniki, gmina Wólka, gmina Żółkiewka.

zmień rozmiar czcionki

Wójt Gminy SPICZYN uprzejmie informuje, że w dniu 17 października 2014r. (piątek) o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Spiczyn odbędzie się kolejne z cyklu spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami Gminy w ramach projektu „Diagnozuj, Debatuj, Decyduj - 3 D Tarczy Sobieskiego”

 

 

 

Czytaj więcej: Spotkanie Konsultacyjne ( 17.10.2014)

zmień rozmiar czcionki

Wójt Gminy Spiczyn uprzejmie informuje, że w dniu 29 września 2014r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Spiczyn , Spiczyn 10c odbędzie się kolejne z cyklu spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami Gminy SPICZYN dotyczące działań w ramach projektu „Diagnozuj, Debatuj, Decyduj - 3 D Tarczy Sobieskiego”

 

 

 

Czytaj więcej: Spotkanie Konsultacyjne ( 29.09.2014)

zmień rozmiar czcionki

W dniu 08 sierpnia 2014r. w Urzędzie Gminy Spiczyn odbyło się pierwsze spotkanie w sprawie „Wdrożenie standardów współpracy JST i NGO w gminie Spiczyn”  w ramach realizacji projektu  „Diagnozuj, Debatuj, Decyduj – 3 D Tarczy Sobieskiego” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Spotkaniu przewodniczył Wójt Gminy Pan Mirosław Krzysiak.

 

 

Czytaj więcej: SPOTKANIE JST i NGO